+420 731 526 750 info@zameksvetla.cz ubytování a rezervace: +420 778 075 588

Únikové místnosti

s tématem starořeckých bájí určené pro děti a mládež

 

V roce 2022 z technických důvodů

ZAVŘENO

 

Únikové místnosti s tématem starořeckých bájí jsou určené pro děti a mládež

Chceš zažít opravdu něco nového? Chceš vyzkoušet svoje schopnosti, dovednosti a zdravý úsudek a zažít při tom ještě dobrodružství? Potom přijď s kamarády na zámek ve Světlé nad Sázavou a zažij s nimi na vlastní kůži celosvětový fenomén zvaný EXIT GAMES. Přeneste se společně s týmem do dob starých řeckých bájí, vyřešte všechny nástrahy, vyluštěte šifry a dostaňte se ze zamčené místnosti. Ale pozor, máte na to jenom hodinu a čas se každým okamžikem zkracuje…

Základní vstupné

úniková místnost pro skupinu max 6 osob

800 Kč


Rodinné vstupné

2 dospělí + max 4 děti do 18 let
3 dospělí + max 3 děti do 18 let

700 Kč


Skupina dětí do 18 let

úniková místnost pro skupinu max 6 osob

700 Kč

 

Předchozí rezervace je nutná. Datum a začátek únikové hry si v dostatečném předstihu domluvte se zaměstnanci zámku na e-mailu info@zameksvetla.cz nebo na tel. 778 075 588.

Exit games jsou vhodné pro skupiny dětí a mládeže ve věku 10 – 18 let nebo pro skupinu rodičů či prarodičů s mladšími dětmi. Doporučený počet lidí v jedné místnosti je 2 – 6 osob.

Únikové hry jsou pro zájemce k dispozici během otevírací doby zámku od června do září. V mimosezónním období je návštěva exit games možná pouze po předchozí domluvě a s ohledem na roční období, protože místnosti nejsou vytápěné. V květnu, červnu a září rozhodně doporučujeme svrchní oblečení s sebou.

Cena je určena pro celou skupinu v jedné únikové místnosti na 1 hodinu. K dispozici jsou dvě únikové hry: Minotaurův labyrint a Zlaté rouno.

Při návštěvě jedné únikové místnosti obdrží návštěvníci slevový kupón na návštěvu druhé únikové místnosti.

Pokud chcete zážitek v podobě únikové hry někomu věnovat jako dárek, na požádání vystavíme dárkový kupon.

Pro organizované školní výlety máme připravenou nabídku v kombinaci exit games a návštěvy zámeckého okruhu, případně svačiny / obědu na zámeckém nádvoří. Více informací v sekci Školní výlety.

Předchozí rezervace je nutná na e-mailu info@zameksvetla.cz.