Únikové místnosti ve stylu starořeckých bájí určené pro děti a mládež

Vážení návštěvníci, v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření koronaviru jsou exit games uzavřeny a to do doby, než se zvolní hygienická opatření, která by jinak nedovolovala plnohodnotně absolvovat aktivity uvnitř únikových místností. (Platnost dárkových poukazů, vydaných na sezonu 2020, bude automaticky prodloužena do další sezony.)

 

Chceš zažít opravdu něco nového? Chceš vyzkoušet svoje schopnosti, dovednosti a zdravý úsudek a zažít při tom ještě dobrodružství? Potom přijď s kamarády na zámek ve Světlé nad Sázavou a zažij s nimi na vlastní kůži celosvětový fenomén zvaný EXIT GAMES. Přeneste se společně s týmem do dob starých řeckých bájí, vyřešte všechny nástrahy, vyluštěte šifry a dostaňte se ze zamčené místnosti. Ale pozor, máte na to jenom hodinu a čas se každým okamžikem zkracuje…

Základní vstupné

úniková místnost pro skupinu max 6 osob

800 Kč


Rodinné vstupné

2 dospělí + max 4 děti do 18 let
3 dospělí + max 3 děti do 18 let

700 Kč


Skupina dětí do 18 let

úniková místnost pro skupinu max 6 osob

700 Kč

 

Předchozí rezervace je nutná. Datum a začátek únikové hry si v dostatečném předstihu domluvte se zaměstnanci zámku na e-mailu info@zameksvetla.cz nebo na tel. 778 075 588.

Exit games jsou vhodné pro skupiny dětí a mládeže ve věku 10 – 18 let nebo pro skupinu rodičů či prarodičů s mladšími dětmi. Doporučený počet lidí v jedné místnosti je 2 – 6 osob.

Únikové hry jsou pro zájemce k dispozici během otevírací doby zámku od června do září. V mimosezónním období je návštěva exit games možná pouze po předchozí domluvě a s ohledem na roční období, protože místnosti nejsou vytápěné. V květnu, červnu a září rozhodně doporučujeme svrchní oblečení s sebou.

Cena je určena pro celou skupinu v jedné únikové místnosti na 1 hodinu. K dispozici jsou dvě únikové hry: Minotaurův labyrint a Zlaté rouno.

Při návštěvě jedné únikové místnosti obdrží návštěvníci slevový kupón na návštěvu druhé únikové místnosti.

Pokud chcete zážitek v podobě únikové hry někomu věnovat jako dárek, na požádání vystavíme dárkový kupon.

Pro organizované školní výlety máme připravenou nabídku v kombinaci exit games a návštěvy zámeckého okruhu, případně svačiny / obědu na zámeckém nádvoří. Více informací v sekci Školní výlety.

Předchozí rezervace je nutná na e-mailu info@zameksvetla.cz.