+420 731 526 750 info@zameksvetla.cz ubytování a rezervace: +420 778 075 588

Doplňkové služby

Kromě pořádání svatebních obřadů zámek nabízí také další služby.

Svatební hostina

Pokud na zámku ve Světlé chcete strávit celý den, po svatebním obřadu můžete využít i prostory zámecké kavárny pro konání svatební hostiny. Nabídka může zahrnovat svatební oběd nebo i večerní raut. Můžeme zajistit dovozní catering, výzdobu slavnostní tabule a obsluhu. Cena za svatební hostinu se odvíjí od počtu hostů a zvoleného menu. Vše zaleží na Vašich požadavcích a na individuální domluvě.

Interiér kavárny umožňuje připravit hostinu pro 30 (max. 40) hostů. V letních měsících a za příznivého počasí je možnost využít i částečně nebo zcela venkovní posezení na zámeckém nádvoří (s kapacitou do 50 míst).

Svatební apartmá

Pro novomanžele je k dispozici svatební apartmá, a to za zvýhodněnou cenu. Snoubenci si mohou vybrat ze dvou možností – jednopokojové nebo dvoupokojové apartmá zařízené v zámeckém stylu s moderní koupelnou. V ceně je snídaně s donáškou na pokoj. Bližší informace o pokojích získáte v sekci “Apartmány”.

Focení v interiérech

Zámek Světlá nabízí možnost zpoplatněného focení v romantickém prostředí zámeckých interiérů včetně expozic. Při předsvatební prohlídce Vás prostorami k focení rádi provedeme.

 

Pro rezervaci nebo dotazy nás prosím kontaktujte:
info@zameksvetla.cz

+420 778 075 588