Doplňkové služby

Kromě pořádání svatebních obřadů zámek nabízí také další služby.

Svatební hostina

Pokud na zámku ve Světlé chcete strávit celý den, po svatebním obřadu můžete využít i prostory zámecké kavárny pro konání svatební hostiny. Nabídka může zahrnovat svatební oběd nebo i večerní raut. Můžeme zajistit dovozní catering, výzdobu slavnostní tabule a obsluhu. Cena za svatební hostinu se odvíjí od počtu hostů a zvoleného menu. Vše zaleží na Vašich požadavcích a na individuální domluvě.

Interiér kavárny umožňuje připravit hostinu pro 30 (max. 40) hostů. V letních měsících a za příznivého počasí je možnost využít i částečně nebo zcela venkovní posezení na zámeckém nádvoří (s kapacitou do 50 míst).

Svatební apartmá

Pro novomanžele je k dispozici svatební apartmá, a to za zvýhodněnou cenu. Snoubenci si mohou vybrat ze dvou možností – jednopokojové nebo dvoupokojové apartmá zařízené v zámeckém stylu s moderní koupelnou. V ceně je snídaně s donáškou na pokoj. Bližší informace o pokojích získáte v sekci “Apartmány”.

Focení v interiérech

Zámek Světlá nabízí možnost zpoplatněného focení v romantickém prostředí zámeckých interiérů včetně expozic. Při předsvatební prohlídce Vás prostorami k focení rádi provedeme.

 

Pro rezervaci nebo dotazy nás prosím kontaktujte:
info@zameksvetla.cz

+420 731 526 750